Aktuality O nás Historie Naše akce Informace pro zájemce Pomáhejte Kariéra, dobrovolnictví Dokumenty Kontakty Partneři Média Projekt

 

 

Přijmeme

zdravotní sestru

 

Předpokládaný nástup: 1. 4. 2018

Místo výkonu práce: Velká Bíteš

Počet volných míst: 1

Pracovní doba: rozdělená směna 8:00-12:/18:00-20:00

Pracovní týdenní úvazek: 25 hod.

Přihlášky (motivační dopis a životopis) zasílejte na adresu Domov bez zámku Náměšť nad oslavou, V. Nezvala 115, 675 71 Náměšť nad Oslavou nebo elektronicky: mzdy@domovbz.cz

Případné dotazy zodpovíme na tel. čísle: 604 291 267 Jana Osobová

 

Pracovní náplň

 • ošetřovatelská péče dle vyhl. č. 424/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů, administrativní práce – záznamy, doplňování dokumentů atd.

Předpoklady

 • vzdělání SŠ nebo VOŠ (obor všeobecná zdravotní sestra) a odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. včetně osvědčení o výkonu zdravotnického povolání
 • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Požadujeme

 • Orientace v zákoně č.108/2006 Sb. o sociálních službách a vyhlášce č. 505/2006 Sb.
 • Orientace v problematice péče o lidi s mentálním postižením
 • Dobré komunikační a organizační schopnosti
 • Samostatnost, empatie, iniciativa, flexibilita
 • Schopnost týmové práce
 • Znalost práce na PC
 • Oprávnění k řízení motorového vozidla sk. B (aktivní řidič)
 • Znalost webových stránek organizace

 

 • Výhodou
 • Praxe při práci s dospělými lidmi s mentálním postižením

 

Nabízíme

 • 10. platová třída + zvláštní příplatek sk. II., příplatek za práci v So, Ne, příplatek za rozdělenou směnu
 • Příjemné pracovní prostředí
 • Možnost dalšího vzdělávání
 • Příspěvek na stravu
 • 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené

 

Dobrovolnictví v Domově bez zámku

Dobrovolnická činnost v naší organizaci vede ke zkvalitnění života u  našich klienty. Bez pomoci dobrovolníků bychom některé věci vůbec nemohli dělat a to nejen v péči, ale v řadě dalších aktivit.

Dobrovolníci dělají spoustu užitečných věcí, aniž by očekávali finanční či jinou hmotnou odměnu. Patří mezi ně jednotlivci, kteří dochází do Domova bez zámku s větší či menší pravidelností, nebo skupiny firemních dobrovolníků které pomáhají buď nárazově nebo se pravidelně vracejí v rámci svých firemních dobrovolnických dnů.

Máte chuť nám pomoci? Těšíme se na Vás!

Co dělají dobrovolníci

Činnosti, do kterých se naši dobrovolníci zapojují, v podstatě kopírují veškeré činnosti a poslání Domova bez zámku. Bez jejich pomoci bychom řadu věcí dělat nemohli.

S čím dobrovolníci v Domově bez zámku pomáhají?

V začlenění lidí s mentálním postižením do běžného života

Ve své vizi jsme se zavázali, že prostřednictvím našich služeb chceme dosáhnout začlenění a setrvání lidí s mentálním postižením v přirozeném prostředí. K naplnění této vize významně přispívají dobrovolníci se svým ne zcela profesionálním, ale o to lidštějším přístupem.
Dobrovolníci, tak pomáhají při drobných nákupech, trávení volného času (procházky, povídání, četba, společenské hry, ruční práce). Zároveň nám pomáhají při zkvalitňování poskytovaných služeb (pohled zvenčí je vždy důležitý).

Pomoc s administrativou

Administrativní práce je další z dobrovolnických aktivit. Dobrovolníci pomáhají se zpracováváním propagačních materiálů,  s archivací, se zajištění drobných pochůzek a s dalšími administrativními činnostmi.

Pomoc při organizaci kulturních akcí

Dobrovolníci pomáhají také s organizačním zajištění akcí, které Domov bez zámku  pořádá. Zapojují se do příprav a propagace, na akcích komunikují s návštěvníky, prodávají vstupenky a občerstvení. Dobrovolníci zajišťují přípravu a realizaci pravidelných akcí pořádaných naší organizací

Možnost odborné konzultace

Velice vítáme také odbornou pomoc nejrůznějšího druhu - propagace, grafika, právní poradenství, získávání finančních prostředků a potenciálních dárců.

Z uvedených informací je patrné, že dobrovolníci nám velmi pomáhají. Někteří dobrovolníci k nám docházejí pravidelně. Jiní nám věnují hodinu měsíčně. Každé pomoci si velmi vážíme.

Firemní dobrovolnictví

Využíváme  nabídky firem a organizujeme krátkodobé dobrovolnické aktivity pro jejich zaměstnance. Mohou pomáhat s  údržbou  prostor a okolí Domova nebo se firemní dobrovolníci zapojují do jednorázových kulturních a společenských akcí.

 

Kontaktujte nás

Chcete pomáhat tam, kde je to potřeba?
Zajímá-li Vás dobrovolnická práce v Domově bez zámku, kontaktujte, prosím, koordinátorku dobrovolníků Martu Valovou:
Mobil:  604 291 266
E-mail: valova.marta@domovbz.cz


Osobní schůzku si, prosím, dohodněte předem. Na osobní schůzce se podrobně seznámíte s možnostmi dobrovolnické činnosti v Domově bez zámku, koordinátorka Vás provede po veřejné části organizace. Uvítáme i Vaše nápady, podněty a návrhy nových činností, kterými byste chtěli Domovu pomoci. Fantazii se meze nekladou,
u dobrovolnictví to platí dvojnásob!

 

 

 

 

Fotogalerie

poděkování SZŠ Třebíč

poděkování SZŠ Třebíč


 


<< zpět

Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou
příspěvková organizace
V. Nezvala 115, 675 71 Náměšť nad Oslavou