Do našeho týmu Podpory samostatného bydlení hledáme Asistenta / asistentku

Vaším úkolem bude pomáhat dospělým lidem s mentálním postižením, kteří chtějí žít samostatně ve svých bytech. Budete asistovat v oblastech hospodaření s penězi, vedení domácnosti, jednání na úřadech či u lékařů, trávení volného času a zvládání samoty či mezilidských vztahů.

Naši službu poskytujeme momentálně v Náměšti nad Oslavou, Třebíči, Jaroměřicích nad Rokytnou, Kralicích. Proto hledáme i aktivního řidiče/řidičku (auto poskytneme my).

Vaši výpomoc bychom využili pravidelně 2-3 dny v týdnu na několik hodin. Do budoucna je při rozšíření služby možné navýšení.

Hledáme člověka flexibilního, komunikativního, zodpovědného, s chutí vést klienty k samostatnosti, ne je zahrnovat veškerou představitelnou péčí.

ilustrační obrázek

Práce může vyhovovat

• rodičům, kteří mají na pár hodin hlídání a rádi občas vypadnou z rodinného kolotoče, aby se mohli s láskou vracet.

• Fit seniorům, kteří cítí, že “nepatří do starého železa“.

• Lidem s drobným zdravotním omezením (nejedná se o fyzicky náročnou práci), kteří ke svému invalidnímu důchodu hledají přivýdělek

• lidem takříkajíc “za vodou“, kteří chtějí najít na pár hodin smysluplné využití času v této turbulentní době

• zodpovědným VŠ studentům, kteří najdou ve svém rozvrhu pravidelně volný čas

• lidem, kteří nás zrovna teď nenapadali, ale nabídka je osloví.

Životopis a motivační dopis zašlete na adresu mzdy@domovbz.cz do 24.11. 2022. Bližší informace vám poskytne koordinátorka Podpory samostatného bydlení Bc. Lenka Sobotková tel. tel:+420603153703 (8-12h).

Sdílet na Facebooku

Máte zájem pracovat v domově bez zámku?
kontaktujte janu!