Sociální pracovnice pro CHB Pucov

Jste člověk bystrý, nebojíte se změn, rád posunujete věci kupředu? Orientujete se v nových trendech sociální práce, víte, co obnáší pojmy case management či transformace a fandíte jime? Sociální práci nevnímáte pouze jako soubor administrativních úkonů? Máte velkou chuť učit se a růst? Rád pracujete v týmu, ale dobře zvládáte i samostatnou a zodpovědnou práci? Jste IT gramotný? Jste aktivní řidič? Nechybí Vám empatie a vnímavost k potřebám druhých? Těší Vás přímá práce s klienty? Souzníte s našimi hodnotami?

ilustrační obrázek

**Ano, ano, ano a ano? **Pak jste dost možná náš člověk i přes ojedinělé ne a měli bychom se potkat na osobním pohovoru, kde si vyjasníme, zda jsme pro sebe navzájem ti praví.

To vše samozřejmě v případě, že máte potřebné vzdělání pro pozici sociálního pracovníka. Jestli nevíte jaké to je, tak ho nejspíš nemáte, ale pořád máte šanci googlit.

Počítáme rovněž s vaší trestní bezúhonností a zdravotní způsobilostí.

Co Vás čeká v nové práci?

Kromě běžné sociální agendy uživatelů (např. jednání s opatrovníky či úřady) jste garant naplňování práv klientů v chráněném bydlení. Aktivně metodicky vedete pracovníky v sociálních službách, zodpovídáte za kvalitu procesu individuálního plánování zaměřeného na člověka. Podílíte se na přímé práci s klienty a dbáte na jejich aktivní sociální začleňování. Zastupujete vedoucí chráněného bydlení.

Jedná se o práci na 0,5 úvazku, který je možné doplnit 0,5 úvazkem na pozici pracovníka v sociálních službách. Aktuálně jde o zástup za nemoc s předpokladem trvalého pracovního poměru.

Co nabízíme?

  • pestrou a smysluplnou práci
  • zázemí stabilní organizace
  • hezké pracovní prostředí
  • slušný plat
  • růběžné vzdělávání, supervize, teambuilding
  • Stravenkový paušál a příspěvek z FKSP na dovolenou, kulturu či sport.
  • Největší odměnou je pocit, že umožňujete žít svobodný a naplněný život lidem s mentálním postižením.

Souzníme? Přidejte se k nám. Svůj životopis a motivační dopis zasílejte do 12. 5. 2022 na e-mail mzdy@domovbz.cz. Bližší informace vám poskytne vedoucí CHB Pucov Andrea Nenkovská na tel. 731 697 328

Sdílet na Facebooku

Máte zájem pracovat v domově bez zámku?
kontaktujte janu!