Vedoucí chráněného bydlení Náměšť nad Oslavou

Hledáme člověka

bystrého, spolehlivého, empatického, s organizačními schopnostmi, který komunikuje partnersky s klienty i zaměstnanci a je otevřený k jejich nápadům.

Bezpečně udržuje nastavený směr služby, posouvá ji kupředu a nebojí se změn či nových cest. Problémy řeší s klidem a nadhledem. Do vínku mu bylo dáno pozitivní vnímání světa.

Dokáže se rozhodnout, má odvahu překonávat překážky. Souzní s vizí a hodnotami naší organizace.

Smysl pro humor je pak vítanou třešinkou na dortu.

Co se vzdělání týče,

trváme na dokončeném úplném středním s maturitou. Vyšší či vysokoškolské vzdělání vítáno, obzvlášť se sociálním zaměřením. Není však nezbytnou podmínkou, protože věříme, že co neumíte, to jste schopni se doučit. Od začátku budete mít podporu mentora a vlídné metodické vedení.


Počítáme s tím,

že jste člověk trestně bezúhonný, zdravotně způsobilý, PC gramotný, ideálně aktivní řidič/ka. Než půjdete na výběrové řízení, tak si o nás zjistíte nějaké informace.


Být vedoucí chráněného bydlení znamená,

že budete mít na starosti každodenní chod čtyř domácností chráněného bydlení pro 19 lidí s mentálním postižením.

Čeká Vás kreativní, přímá práce s klienty, ale i čisté papírování (organizace směn, vyúčtování financí a mnoho dalšího). Ale hlavně budete řídit, vést a motivovat svůj pracovní tým složený z 10 asistentek a sociální pracovnice.


Mám to zkusit?

Bezesporu. U nás totiž vyrostete profesně i lidsky. Na nudu zapomeňte, náplň vás čeká pestrá a smysluplná. Budeme si vaší práce vážit. Každý měsíc vám na den přesně pošleme plat odpovídající minimálně 9. platové třídě. Vybavíme vás stravenkami. Přispějeme na kulturu, sport či dovolenou (té máte 5 týdnů v roce). Dostanete možnost zažít individuální i skupinovou supervizi. Můžete si zvolit pružnou pracovní dobu. Kolektiv budeme tužit na společných teambuildincích a podporu získáte také od dalších vedoucích v organizaci.

Jde o několikaletý zástup za rodičovskou dovolenou, ale předpokládáme, že i poté se pro Vás v Domově bez zámku najde uplatnění.

-————————————————————————————————————————————-

Pokud jste se v inzerátu našli, přidejte se k nám.

Životopis a motivační dopis zašlete prosím na adresu organizace či na email: mzdy@domovbz.cz do 22. 7. 2019.

Potřebujete-li se na něco doptat, volejte personalistce Janě Osobové na tel. 604 291267.

Výběrové řízení proběhne pravděpodobně 24. a 25. 7. 2019.

Sdílet na Facebooku

Máte zájem pracovat v domově bez zámku?
kontaktujte janu!