vedoucí chráněného bydlení v Pucově

Hledáme člověka

spolehlivého, empatického, s organizačními schopnostmi a zdravým selským rozumem, který dokáže komunikovat partnersky jak s lidmi s mentálním postižením tak i se zaměstnanci. Je otevřený k jejich nápadům.

Bezpečně udržuje nastavený směr služby, posouvá ji kupředu a nebojí se změn či nových cest. Problémy řeší s klidem a nadhledem. Do vínku mu bylo dáno pozitivní vnímání světa.

Dokáže se rozhodovat, má odvahu překonávat překážky. Souzní s vizí a hodnotami naší organizace.

ilustrační obrázek

Co se vzdělání týče,

trváme minimálně na dokončeném úplném středním s maturitou. Vyšší či vysokoškolské vzdělání vítáno, obzvlášť se sociálním zaměřením. Není však nezbytnou podmínkou, protože věříme, že co neumíte, to jste schopni se doučit. Od začátku budete mít podporu mentora a vlídné metodické vedení. Učit se budete hodně.

Počítáme s tím,

že jste člověk trestně bezúhonný, zdravotně způsobilý, PC gramotný, aktivní řidič/ka. Než půjdete na výběrové řízení, tak si o nás zjistíte nějaké informace.

Být vedoucí chráněného bydlení znamená,

že budete mít na starosti každodenní chod dvou domácností chráněného bydlení pro 12 dospělých s mentálním postižením.

Čeká Vás kreativní, přímá práce s klienty, ale i čisté papírování (organizace směn, vyúčtování financí a mnoho dalšího). Ale hlavně budete řídit, vést a motivovat svůj pracovní tým složený ze 8 asistentek a sociální pracovnice.

Mám to zkusit?

Ano! Čeká Vás pestrá, náročná a smysluplná práce. Každý měsíc vám na den přesně pošleme plat odpovídající minimálně 9. platové třídě. Vybavíme vás stravenkami. Přispějeme na kulturu, sport či dovolenou (té máte 30 dnů v roce). Dostanete možnost zažít individuální i skupinovou supervizi. Kolektiv budeme tužit na společných teambuildingech a podporu získáte také od dalších vedoucích v organizaci.

Můžete si zvolit pružnou pracovní dobu. Úvazek se může pohybovat v rozmezí 0,5 – 1 dle vašich preferencí. Čas nad 0,5 úvazku trávíte v přímé péči o klienty.

Pokud jste se v inzerátu našli, ozvěte se. Životopis a motivační dopis zašlete prosím na adresu organizace či na email: mzdy@domovbz.cz do 19. 8. 2020.

Potřebujete-li se na něco zeptat, volejte personalistce Janě Osobové na tel. 604 291 267 nebo vedoucí pobytových služeb Martě Valové 604 291 266.

Výběrové řízení proběhne pravděpodobně 24. a 25. 8. 2020.

Sdílet na Facebooku

Máte zájem pracovat v domově bez zámku?
kontaktujte janu!