Zdravotní sestra/bratr na občasnou výpomoc pro Velkou Bíteš

Není to nemocnice, není to ústav. Je to obyčejný Domov, kde žije šest lidí s mentálním postižením a dalších šest v druhém domě naproti.

ilustrační obrázek

Vypomáhat nám budete zpravidla o víkendu (8.00 – 12:30 a 18:00-20:30) nebo ve všední dny navečer (18.00 – 20.30). Dá se to hezky skloubit třeba s ambulancí, volnem mezi směnami či mateřskou dovolenou. Sám/sama si řeknete, kolikrát měsíčně chcete přijít. Uzavřeme spolu dohodu o provedení práce, se mzdou 150 Kč/hodinu.

Budete připravovat léky, ošetřovat běžné rány, vykazovat výkony pojišťovnám, vést zdravotní dokumentaci, ale také podporovat klienty v běžném životě - a to vše v důstojném prostředí a přívětivé domácí atmosféře.

Hledáme někoho pozitivně smýšlejícího, samostatného, zodpovědného a šikovného, kdo se obejde bez sesterské uniformy. Férového parťáka pro klienty i asistentky.

Všechny vaše dotazy zodpoví vedoucí DOZP Hrotovice Zuzana Cesneková na tel. čísle: 731 427 935.

Životopis zašlete emailem na adresu mzdy@domovbz.cz nebo poštou na adresu Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, V. Nezvala 115, Náměšť nad Oslavou, 675 71, (obálku prosím označte nápisem: zdravotní sestra/bratr).

Sdílet na Facebooku

Máte zájem pracovat v domově bez zámku?
kontaktujte janu!