10. Hudba pro Pohodičku

8. srpna 2023

Naši milí, máme velkou radost. Naše Kavárna Pohodička patří mezi sociální služby, které poskytujeme pro lidi s postižením. Pohodička v září oslaví své 10. narozeniny. Tradičně Hudbou pro Pohodičku.

ilustrační obrázek

Tentokrát se koncert uskuteční v sokolovně v Náměšti nad Oslavou. Moderátorem celé akce je Jakub, který pracuje v kavárně. Jeho oporou bude zkušenější moderátor Petr Palovčík. Nad koncertem převzal záštitu pan Vítězslav Schrek, hejtman Kraje Vysočina. K Pohodičce neodmyslitelně patří celých 10 let i zpěvák Petr Bende. Společně s ním vystoupí i Bára Štěpánová a Bohouš Josef.

Svoji účastí podpoříte Nadační fond Dobrodění, který finančně přímo podporuje klienty Domova bez zámku. Každá zakoupená vstupenka pomůže našim klientům. Vstupenky zakoupíte v kavárně, kde si můžete dát výbornou kávu a něco sladkého k tomu. Prohodit pár slov třeba s Jakubem. Pro online vstupenku klikejte na https://tickets.nfctron.com/event/nadacni-fond-dobrodeni-1655468149580/hudba-pro-pohodicku-2023

Cena jednotlivých vstupenek:

Děti do 10 let: 150 Kč

Dospělí a děti od 10 let: 320 Kč v předprodeji ( na místě 360 Kč)

Držitelé karet ZTP a ZTP/P: 150 Kč

Dobrovstupenka: 499 Kč

Chcete udělat dobrý skutek a podpořit zaměstnávání lidí s postižením? Kupujte Dobrovstupenku. Nákupem této vstupenky podpoříte Nadační fond Dobrodění. Ten podporuje lidi s mentálním postižením v jejich uplatnění na pracovním trhu. Dále jim finančně pomáhá při jejich začlenění do běžného života.

Sdílet na Facebooku