11. Hudba pro Pohodičku

4. července 2024

Kavárna Pohodička oslaví v září 11. narozeniny. K této příležitosti připravujeme tradiční Hudbu pro Pohodičku. Po mnoha letech jsme udělali změnu v hudební programu. Místo Petra Bende přijede zpěvačka Kateřina Marie Tichá s kapelou Bandjeez. Na tohle spojení se těšíme. Věříme, že sokolovna bude i letos vyprodaná.

ilustrační obrázek

Hudbu pro Pohodičku připravujeme společně s Nadačním fondem Dobrodění a Domovem bez zámku. Výtěžek z prodaných vstupenek věnujeme NF Dobrodění, který finančně podporuje klienty Domova bez zámku. Koupí vstupenky, tak pomůžete dobré věci. Vstupenky jsou k zakoupení v kavárně Pohodička a online.

Hudební tvorba Kateřiny Marie Tiché.

Debutové album Sami písničkářky Kateřiny Marie Tiché patřilo v roce 2020 k nejpříjemnějším překvapením české hudební scény. Na Andělem oceněnou prvotinu nyní zpěvačka navazuje očekávanou druhou řadovou deskou Plamen – první nahranou ve spolupráci s kapelou Bandjeez, kterou převzala po Davidu Stypkovi. Novinku opět produkoval multitalentovaný Ondřej Turták a podle všech indicií jde o jednu z hudebních událostí tohoto roku.

Už není pochyb: českému popu se zrodila hvězda.

Charismatická písničkářka Kateřina Marie Tichá zažívá nejkrásnější a podle všeho i přelomové období své kariéry. Její deska Plamen, která vyšla začátkem února, patří k hudebním událostem roku 2024. Stejnojmenné turné se 13 zastávkami je vyprodané, a to včetně dvou pražských Lucerna Music Baru a brněnského Sono Music Club. Návštěvníci se shodují v tom, že koncerty Kateřiny Marie Tiché v doprovodu kapely Bandjeez a dechové sekce jsou povznášejícím a emotivním zážitkem.

Sdílet na Facebooku