Dobrodění 2019

9. září 2019

Jednou ročně sezveme naše dobrovolníky, podporovatele a sponzory, kdy se jim alespoň v homeopatické míře odvděčíme za vše, co pro nás dělají. Dobrovolníci jsou poklad, o který je třeba pečovat. A proto pořádáme Dobrodění.

ilustrační obrázek

Dobrodění mělo letos svůj čtvrtý ročník. Podruhé jsme ho naplánovali tak, aby si naši Dobrodějové mohli užít společně s námi Hudbu pro Pohodičku.

Na začátku jsme o sobě všichni něco málo řekli, abychom se navzájem poznali. Paní ředitelka pak seznámila všechny s tím, co je za poslední rok v DBZ nového, jaké jsou naše plány, co nám udělalo radost, ale i to, s čím se aktuálně nejvíc potýkáme.

K dobré náladě přispělo zajisté i skvostné občerstvení od naší Kavárny Pohodička. Předali jsme drobné dárky a noví srdcaři zanesli svoje jméno na naší Mapu Dobrodějů.

Pak jsme se přesunuli na dvorek kavárny a užili si koncert Petra Bendeho a Bohouše Josefa. Po koncertě se ještě do pozdního večera sedělo a diskutovalo nad životem a vším možným.

Taková setkání vám dávají o světě úplně jiný obraz než večerní zprávy. Na světě je spousta dobra. A my si vážíme toho, že se nás často dotýká.

Sdílet na Facebooku